Новини

Ще більше ранкової свіжості у ТРК City Mall від Korea Skin ZP

02.09 2020

У ТРК City Mall відкрився острівок Korea Skin ZP, де пропонують корейську декоративну косметику та засоби догляду за шкірою. А як ми знаємо, Корею ще називають країною ранкової свіжості. Тому всім, хто обирає догляд від Korea Skin ZP, легкість, свіжість та гармонізація гарантовані.

Читати далі

Годинники з Японії та Італії на новому острівку World Time у ТРК City Mall

02.09 2020

Магазин мультибрендових годинників «Час Пик» відкрив у ТРК City Mall острівок World Time. Чудова новина для тих, хто прагне знайти неповторний і практичний аксесуар для нових осінніх образів.

Читати далі

У вересні з City Mall повезе Uklon

02.09 2020

Вересень – час готувати гардероб для прохолодної пори і скористатися особливою можливістю від City Mall та Uklon. Ще до 30 вересня ми дбатимемо про те, щоб покупці зручно дібрались додому після шопінгу.

Читати далі

День знань

01.09 2020

Сьогодні 1 вересня - День знань. Хороший час для того, щоб все почати з чистого аркуша. Бажаємо вдалого старту!

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду сервісу із обміну валют

01.09 2020

Ці привітні й усміхнені дівчата обмінюють валюти за найвигіднішим курсом для відвідувачів торговельно-розважального комплексу. Роблять це швидко, бо розуміють: у кожного клієнта багато справ і він хоче встигнути якомога більше за короткий термін. І що найголовніше, сервіс із обміну валют у ТРК City Mall – перевірене місце, де працюють чесно й прозоро.

Читати далі

Фотопроєкт «CityMall, обличчя, люди»: про команду «Цитрус»

01.09 2020

Команда «Цитрус» – це спеціалісти, які підтримують інновації та прагнуть, щоб інші теж до них долучались. Оскільки магазин мережі в ТРК City Mall сфокусований на асортименті персонального електротранспорту, то продавці-консультанти залюбки допоможуть клієнтам обрати гіроборд, мінібайк, електровелосипед чи самокат.

Читати далі

Правила акції «З City Mall тобі повезе» в ТРК City Mall

31.08 2020

1. Організатор Акції  •    Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «Призма Альфа» (далі – «Організатор» та «Виконавець»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.  

Читати далі

Фотопроєкт «CityMall, обличчя, люди»: про команду «АШАН»

27.08 2020

Команда «АШАН» – ввічливі касири, менеджери й продавці, які завжди прийдуть на поміч. Чи то відшукати необхідний товар/відділ, чи вирішити певну ситуацію на касі, чи підказати, яка кофтинка вам найкраще пасує. Завдяки їм похід в гіпермаркет завжди приємний та комфортний.

Читати далі

Фотопроєкт «CityMall, обличчя, люди»: про команду Xiaomi

27.08 2020

Команда Xiaomi – фахівці, які прагнуть удосконалювати гаджет-культуру і просувають smart-користування. Вони тестують кожен пристрій перед тим, як викласти його на прилавок. Тож продавці-консультанти чудово орієнтуються в різномаїтті смартфонів, фітнес-браслетів та дронів і можуть допомогти з вибором техніки.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!