Новини

Ідеї бароко: перли, діаманти та золоте мереживо в новій колекції SOVA

07.09 2020

Унікальність перлів неправильної форми дала назву цілій епосі в мистецтві. Це було три сторіччя тому, проте непередбачуваність захоплює уяву й дотепер.

Читати далі

ARBER – офіційний діловий одяг українського футболу!

04.09 2020

ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду управління торговельно-розважального комплексу

03.09 2020

ТРК City Mall керує команда професіоналів на чолі з Вардуї Батраковою. Завдяки їм торговельно-розважальний комплекс став затишним місцем, де приємно провести час усією сім'єю або з друзями, а також придбати товари на всі випадки життя. Керівництво ТРК підтримує локальні ініціативи та доброчинні акції, адже розуміє, наскільки важлива соціальна відповідальність бізнесу для розвитку міста.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про районну адміністрацію Запорізької міської ради Олександрівського району

03.09 2020

Команда районної адміністрації – віддані свої справі фахівці, які дбають про розвиток Олександрівського району. Щоб досягати ще кращих результатів, вони співпрацюють з бізнесом, підтримують його проєкти та розвивають з ним спільноту. Все задля того, аби Запоріжжя стало ідеальним містом для життя.

Читати далі

Ще більше ранкової свіжості у ТРК City Mall від Korea Skin ZP

02.09 2020

У ТРК City Mall відкрився острівок Korea Skin ZP, де пропонують корейську декоративну косметику та засоби догляду за шкірою. А як ми знаємо, Корею ще називають країною ранкової свіжості. Тому всім, хто обирає догляд від Korea Skin ZP, легкість, свіжість та гармонізація гарантовані.

Читати далі

Годинники з Японії та Італії на новому острівку World Time у ТРК City Mall

02.09 2020

Магазин мультибрендових годинників «Час Пик» відкрив у ТРК City Mall острівок World Time. Чудова новина для тих, хто прагне знайти неповторний і практичний аксесуар для нових осінніх образів.

Читати далі

У вересні з City Mall повезе Uklon

02.09 2020

Вересень – час готувати гардероб для прохолодної пори і скористатися особливою можливістю від City Mall та Uklon. Ще до 30 вересня ми дбатимемо про те, щоб покупці зручно дібрались додому після шопінгу.

Читати далі

День знань

01.09 2020

Сьогодні 1 вересня - День знань. Хороший час для того, щоб все почати з чистого аркуша. Бажаємо вдалого старту!

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду сервісу із обміну валют

01.09 2020

Ці привітні й усміхнені дівчата обмінюють валюти за найвигіднішим курсом для відвідувачів торговельно-розважального комплексу. Роблять це швидко, бо розуміють: у кожного клієнта багато справ і він хоче встигнути якомога більше за короткий термін. І що найголовніше, сервіс із обміну валют у ТРК City Mall – перевірене місце, де працюють чесно й прозоро.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!