Новини

ТРК City Mall і фото користувачів в Instagram

23.11 2018

Знаєте, які фото найбільше збирають сердечок в Instagram на сторінці ТРК City Mall? - Саме особисті фотографії та selfie відвідувачів торговельно-розважального комплексу. Дивіться самі: користувач під ніком @i_mopss – 798 лайків. Тому що красиве, органічне і привабливе. І це чіпляє, коли просто гортаєш стрічку.

Читати далі

Листопад в ТРК City Mall – новини на Facebook

22.11 2018

Конкурси, заходи, шопінг і дозвілля - все це в ТРК City Mall. 

Читати далі

Чорний вікенд в ТРК City Mall

15.11 2018

23-25 листопада в ТРК City Mall відбудеться "Чорний вікенд" - три дні знижок у всіх магазинах головного торговельно-розважального комплексу в Запоріжжі.

Читати далі

Facebook news в ТРК City Mall

01.11 2018

Жовтень – місяць нових колекцій, фану і Геловіну. На сторінці Facebook ТРК City Mall-багато нового про бренди, акції та заходи. Зверніть увагу - знижки в Anabel Arto, Silver Jewelry, Arber, Walker, Цитрусі та інших магазинах.

Читати далі

Зустрічайте нову концепцію браслетів PANDORA Reflexions в Україні!

24.10 2018

Нова ера стилю, в якому краса поєднується з глибоким змістом та впевненістю!

Читати далі

Do you speak English in City Mall

05.10 2018

Володіння іноземною мовою, переважно англійською, відкриває перед людиною безліч перспектив. Це і підвищення заробітку, і доступ до літератури з першоджерел, і комфортне перебування за кордоном.

Читати далі

Затишний ярмарок в City Mall

28.09 2018

29-30 вересня в ТРК City Mall буде проходити «Затишний ярмарок» для всієї родини. Місія ярмарку - об'єднати гостей, адже разом всім тепліше.

Читати далі

Дитячі тренди в нарядах

28.09 2018

У дитячій моді багато сюжетів, найпопулярніші з яких два: герої улюблених мультиків і «копіюємо дорослих». Для дівчаток дизайнери пропонують безліч декоративних елементів - стрази, паєтки, мережива і нашивки. Для хлопчиків - military-стиль з військовими кольорами і фасонами.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!