Новини

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду «Техно Їжак»

18.08 2020

Команда «Техно Їжак» – фахівці, які не просто продають гаджети та розбираються у тенденціях розвитку технологій. Вони виконують місію – поліпшують повсякденне життя кожного клієнта. І головне – роблять це з усмішкою та любов’ю.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду ТМ «Бриз»

14.08 2020

Команда ТМ «Бриз» – це професіонали, які відповідально підходять до виробництва і продажу фільтрів для очищення води. Щоразу вони прагнуть досягати все кращих результати, тому постійно випробовують нові матеріали та вивчають технологічні процеси.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду Beauty-Prof

14.08 2020

Команда Beauty-Prof – це консультанти-професіонали, що допомагають підбирати найкращі засоби догляду для жінок, які люблять проводити б’юті-процедури вдома. Вони дбають про те, щоб клієнтки не розгубились серед різнобарв’я брендів та отримали задоволення від покупок.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду COMFY

14.08 2020

Команда COMFY – це фахівці, які дбають про те, аби в кожній родині користувались найкращими гаджетами та побутовою технікою. А ще вони люблять експериментувати, ризикувати та знаходити нові креативні рішення.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду «Аптеки Доброго Дня

14.08 2020

Команда «Аптеки Доброго Дня» – це привітні та обізнані фармацевти, які віддані своїй справі та прагнуть, щоб їхні клієнти почувались краще. Працівники закладу спираються на традиції класичної аптеки і водночас реагують на вимоги сучасного ринку, тож завжди швидко обслуговують відвідувачів.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду McDonald’s

14.08 2020

Команда McDonald’s у Запоріжжі – хлопці та дівчата, які працюють за стандартами якості обслуговування, прийнятими у світі. І вони точно знають секрет смаку та успіху ресторану, де пропонують для кожного – «Я це люблю».

Читати далі

City Mall, обличчя, люди

07.08 2020

У серпні в ТРК City Mall триває фотовиставка, присвячена людям, їхній праці, відповідальності та відданості.

Читати далі

ЕТАМ- французький бренд спідньої білизни з неперевершеним стилем презентує Нову Колекцію Осінь-зима 2020.

07.08 2020

Що очікувати? Вибух кольорів, різномаїття принтів та текстур на будь-який смак!

Читати далі

Покупки в ТРК City Mall - поїздка на Uklon

07.08 2020

Хоча похід за покупками в торговий комплекс не позначають червоним в календарях, все ж за своєю суттю це свято. І щоб воно вдалося, все має бути ідеальним, навіть поїздка після шопінгу додому.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!