Новини

Підказки, плани та наміри запоріжанок на Чорну п’ятницю

26.11 2020

До кінця року подати рукою, а список планів та бажань лише збільшується. У кожного свої «забаганки»: комусь конче потрібен новий смартфон, а хтось мріє про прикраси. Рішення є – це шопінг в ТРК CITY MALL. Та треба ретельніше продумувати шопінг-графік, адже віднедавна в більшості магазинів можна шопитись лише по буднях.

Читати далі

«Я це хочу» – впевнено про свої бажання на Чорну П’ятницю у ТРК City Mall

25.11 2020

До новорічних свят ще місяць чекати, а подарунків для себе та близьких хочеться вже зараз. Традиційна позиція «це візьму, а тут обійдусь» тепер у минулому, адже Чорна П’ятниця у ТРК City Mall розпочалась уже з 23 листопада. Тому і знижок буде ще більше!

Читати далі

Я це хочу, або до того ж знижки у ТРК City Mall

25.11 2020

«Хочу це, хочу те» – очі розбігаються від різноманіття знижок у магазинах ТРК City Mall. Тим паче, в деяких брендів вигідні пропозиції триватимуть цілий тиждень.

Читати далі

Про вдячність лікарям-неонатологам

09.11 2020

17 листопада у світі відзначається Міжнародний день передчасно народжених дітей. Цього дня прийнято підсвічувати найвизначніші споруди світу, серед яких – Empire State Building у Нью-Йорку та Босфорський міст у Стамбулі. В Україні цю місію вдяки та привернення уваги до лікарів-неонатологів відіграє Софія Київська. Ініціатор даної ідеї – компанія Idealsecrets.

Читати далі

Як безпечно шопінгувати у ТРК City Mall: рекомендації

06.11 2020

Аби шопінг у торговельно-розважальному комплексі проходив комфортно та приносив задоволення, варто дотримуватись простих заходів безпеки.

Читати далі

Що думають магазини ТРК City Mall про сучасну жінку: погляд Antonio Biaggi

04.11 2020

Сучасна жінка не соромлячись має любити себе, любити життя та вміти насолоджуватись подіями, впевнена управителька магазину Antonio Biaggi Ольга Поета.

Читати далі

Що думають магазини ТРК City Mall про сучасну жінку: думка VOVK

03.11 2020

Магазини ТРК City Mall, які представлені в категорії Fashion, – це цілі всесвіти, які кружляють навколо сучасної жінки – активної, стильної, модної. А ще вона завжди знає, чого хоче, зазначає адміністраторка VOVK Каріна.

Читати далі

Якою бачать сучасну жінку магазини ТРК City Mall: погляд brabrabra

02.11 2020

Сучасна жінка повинна не хвилюватись, а хвилювати, переконана дівчина Дар’я, яка працює брафіттеркою в студії комфортної білизни brabrabra в ТРК City Mall.

Читати далі

Зачаклуємо на згадку на Hallo CITY ween

26.10 2020

Геловін у багатьох асоціюється зі зловісно усміхненими гарбузами, чудернацькими костюмами і чаклунством. У ТРК City Mall теж чаклуватимуть, але замість зілля й ритуалів – дві геловінські фотозони, де з 30 жовтня до 1 листопада фіксуватимуть на згадку найщиріші миті свята.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!