Новини

Ювелірний дім SOVA анонсував колаборацію з українським гуртом The Hardkiss

04.03 2021

Колекцію SOVA x The Hardkiss презентують вже 25 березня.

Читати далі

Квітуйся та фотографуйся у ТРК City Mall

02.03 2021

Щомісяця ТРК City Mall пропонує своїм гостям та користувачам соціальних мереж нове мотиваційне послання-побажання. У березні торгово-розважальний комплекс бажає усім квітуватись, оновлюватись та насолоджуватись кожною миттю життя. І щоразу отримувати нові імпульси та мотивації до наступних звершень.

Читати далі

Велкам на handmade-ярмарок у ТРК City Mall

02.03 2021

Весну краще закликати не лише піснями та постами в соцмережах, а й вчинками. Похід на весняний handmade-ярмарок у ТРК City Mall, що відбудеться впродовж 4-7 березня, – якраз та необхідна дія, що допоможе і подарунок крутий для найрідніших знайти, і підвищить настрій незгірш від вітаміну D.

Читати далі

Освідчення та фотобокс на День закоханих у ТРК City Mall

11.02 2021

На День Святого Валентина у ТРК City Mall запрацює фотозона – спеціальна лавка для освідчень. Тому, якщо ви вже давно у когось закохані, але ще не наважились розповісти про свої почуття, то ось це чудовий знак для того, щоб нарешті відкрити своє серце.

Читати далі

Закохались? То зізнайтесь на фотозоні у ТРК City Mall

03.02 2021

Хтось закохується з першого погляду, хтось – після десятків років спілкування. Але всіх об’єднує особистий виклик: як наважитись та зізнатись у свої почуттях? Якщо ви шукали знаки для рішучих вчинків та сміливих слів, то ось він: протягом лютого у ТРК City Mall буде розміщена фотозона-лавка – спеціально тут можна буде освідчитись в коханні та зафіксувати цю неповторну мить. Тим паче, невдовзі День Святого Валентина. Чим не привід?

Читати далі

Велкам у новий сезон шопінгу з ТРК City Mall

26.01 2021

У моди зазвичай два сезони: Весна/Літо та Осінь/Зима. Але через карантин повсякденний fashion балансує між двома періодами – «міксую піжаму з діловим дрес-кодом для конференцій у ZOOM» та «біжу купувати у торговий центр щось нове, аби відзначити вихід у люди».

Читати далі

#паузаchallenge: як потрапити до ТРК City Mall

12.01 2021

Карантин карантином, але дещо залишається незмінним. Наприклад, у ТРК City Mall працюють обидва входи. Галерея теж відкрита для відвідувачів.

Читати далі

Загальні правила проведення конкурсів та акцій в соціальних мережах ТРК “CITY MALL”

05.01 2021

Організатор та Виконавець Акцій •    Організатором Акції є ТОВ «Призма Альфа» (далі – Організатор). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.  

Читати далі

Велкам шопінгувати!

04.01 2021

Адже з 8 січня доступ до торгових центрів в Україні буде обмежено.

Читати далі