Новини

Про вдячність лікарям-неонатологам

09.11 2020

17 листопада у світі відзначається Міжнародний день передчасно народжених дітей. Цього дня прийнято підсвічувати найвизначніші споруди світу, серед яких – Empire State Building у Нью-Йорку та Босфорський міст у Стамбулі. В Україні цю місію вдяки та привернення уваги до лікарів-неонатологів відіграє Софія Київська. Ініціатор даної ідеї – компанія Idealsecrets.

Читати далі

Як безпечно шопінгувати у ТРК City Mall: рекомендації

06.11 2020

Аби шопінг у торговельно-розважальному комплексі проходив комфортно та приносив задоволення, варто дотримуватись простих заходів безпеки.

Читати далі

Що думають магазини ТРК City Mall про сучасну жінку: погляд Antonio Biaggi

04.11 2020

Сучасна жінка не соромлячись має любити себе, любити життя та вміти насолоджуватись подіями, впевнена управителька магазину Antonio Biaggi Ольга Поета.

Читати далі

Що думають магазини ТРК City Mall про сучасну жінку: думка VOVK

03.11 2020

Магазини ТРК City Mall, які представлені в категорії Fashion, – це цілі всесвіти, які кружляють навколо сучасної жінки – активної, стильної, модної. А ще вона завжди знає, чого хоче, зазначає адміністраторка VOVK Каріна.

Читати далі

Якою бачать сучасну жінку магазини ТРК City Mall: погляд brabrabra

02.11 2020

Сучасна жінка повинна не хвилюватись, а хвилювати, переконана дівчина Дар’я, яка працює брафіттеркою в студії комфортної білизни brabrabra в ТРК City Mall.

Читати далі

Зачаклуємо на згадку на Hallo CITY ween

26.10 2020

Геловін у багатьох асоціюється зі зловісно усміхненими гарбузами, чудернацькими костюмами і чаклунством. У ТРК City Mall теж чаклуватимуть, але замість зілля й ритуалів – дві геловінські фотозони, де з 30 жовтня до 1 листопада фіксуватимуть на згадку найщиріші миті свята.

Читати далі

Що думають магазини ТРК City Mall про сучасну жінку: точка зору COLIN'S

23.10 2020

У сучасному світі жінка може бути такою, якою вона сама захоче, впевнена молодша адміністраторка магазину Світлана. І неважливо, яку роль вона обере – успішної бізнесвумен чи турботливої матері – у COLIN'S підтримають будь-який вибір клієнтки.

Читати далі

ТРК City Mall увійшов до списку кращих торгових центрів України

20.10 2020

Галузеві рейтинги створюють, аби виявити, хто продемонстрував найкращі результати. І саме наш ТРК City Mall визнали один із кращих у країні.

Читати далі

Турботливий сервіс для улюблених речей пропонує «Італійська хімчистка» в ТРК City Mall

19.10 2020

У ТРК City Mall відкрилась «Італійська хімчистка», де надають послуги з чистки одягу, домашнього текстилю, хутряних виробів, пуховиків і курток, відновлюють шкіряне взуття й сумки.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!