Новини

Зустрічай нову колекцію "Осінь-Зима 2020" у New Balance!

27.08 2020

Спортивний та повсякденний одяг, взуття та аксесуари!

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду охоронців ТРК

25.08 2020

Для наших охоронців безпека гостей торговельно-розважального комплексу – понад усе! Вони невпинно стежать за порядком і завжди готові прийти на поміч у разі форс-мажору. Уміють миттєво приймати рішення та демонструють емоційну стійкість. Дбають про те, щоб відвідувачі поважали один одного та почувались захищеними у ТРК City Mall. І, звісно, роблять все, що в їхніх силах.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про клінігову службу ТРК

25.08 2020

Наша клінінгова служба – це працелюбні люди, які ретельно й регулярно миють та дезінфікують приміщення у торговельно-розважальному комплексі. Завдяки їм підлога блищить, як новенька, а вітрини магазинів сяють чистотою. Вони завжди сумлінно виконують свою працю, аби відвідувачам було приємно перебувати у ТРК City Mall та хотілось сюди повертатись.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду Cherry Berry

25.08 2020

Команда Cherry Berry – це ввічливі продавці, які залюбки допоможуть підібрати до кави солодощі з-поміж широкого асортименту. Вони знають, з чим краще смакує карамель, ірис, желейні цукерки, жувальний мармелад.

Читати далі

До школи – для своїх та не своїх дітей

25.08 2020

Канікули закінчуються, школа починається. І важливо вчасно придбати все необхідне. Тож зараз у ТРК City Mall можна побачити, як батьки купують своїм дітям пенали, рюкзаки, ручки, зошити… і все те, що допоможе дітям краще навчатися.

Читати далі

З Днем Незалежності!

24.08 2020

Залишаймось вільними у своїх помислах, викликах та мріях! Команда ТРК City Mall

Читати далі

Еко-сумка замість пакету

23.08 2020

ТРК City Mall підтримує акцію «Зелене місто Z»: День без поліетилену», яку організовує громадська організація «Справжні дії» 8 серпня. Магазини, які беруть участь в цій ініцітиві, мінімізують або на день відмовляються зовсім від пластикової тари, замінивши її на виготовлену з екологічно чистих матеріалів.

Читати далі

Мамо, це до школи: який ноутбук варто придбати для школяра

21.08 2020

Кожних батьків рано чи пізно настигає момент, коли робочий комп’ютер стає сімейним. То дитині реферат потрібно підготувати, то презентацію, або ж взагалі виявляється, що школа перейшла на онлайн-навчання. У такому разі краще все-таки купити дитині персональний ноутбук, аби вона спокійно могла робити свої справи.

Читати далі

Мамо, це до школи: як обрати електронну книжку для школяра

21.08 2020

Середньостатистичному школяреві доводиться 5 днів на тиждень носити в рюкзаку 5-6 підручників, а ще пенал, ланчбокс, зошити і ще безліч потрібних дрібничок. Щоб зменшити навантаження на спину й плечі, варто придбати дитині електронну книжку, яка зможе замінити частину підручників. 

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!