Новини

«Palitra» - створи свою красу!

11.06 2018

Мережа магазинів «Palitra» - це професійна косметика для тебе і для нього.

Читати далі

Приймай «рожеву» естафету від Anabel Arto та AVON

07.06 2018

Часом для того, щоб зважитися, зробити щось дійсно важливе, нам дуже не вистачає мотивації та натхнення. Саме цю силу, якої так бракує, можна знайти в інших людях.

Читати далі

Healthy lifestyle в ТРК City Mall

01.06 2018

2 червня в ЦПКВ «Дубовий Гай» відбудеться «Ярмарок спорту». Свої сили і вміння гостям покажуть кращі спортивні клуби і школи Запоріжжя. Адже багато чемпіонів та призерів міжнародних олімпіад та змагань родом саме з нашого міста.

Читати далі

Fashion-маршрут в ТРК City Mall: LC Waikiki - Befree - VOVK - a.Tan

22.05 2018

Багато хто сьогодні, з одного боку, прагне до зручності і комфорту, а з іншого - хоче бути модним і стильним. Навіть мимохідь, поспішаючи, але одягти, взути, взяти в руки приємну і зручну річ - знайоме багатьом почуття. Краса і комфорт все частіше визначають не тільки стиль одягу, але й стиль життя і навіть плин думок. Саме тому наше бажання пошопінгувати у красивих fashion-магазинах або просто необхідність обновити гардероб багатьох жителів Запоріжжя приводить до ТРК City Mall, де представлено багато модних брендів, величезний асортимент товару, є з ким порадитися або отримати консультацію, а здійснювати покупки зручно і вигідно.

Читати далі

ТРК City Mall - за екологічний lifestyle

21.05 2018

Екологічність – це тренд, який з кожним роком привертає все більше уваги. Екологічність – це відповідальне ставлення до всіх граней і життєвих викликів, у тому числі в споживанні і викиданні непотрібних речей.

Читати далі

«Будинок іграшок», LC Waikiki, «Вулкан»: Чілдрен шопінг і модні дитячі бренди в ТРК City Mall

11.05 2018

Хто сказав, що шопінг – заняття для дорослих? Дитяча мода і ринок дитячих товарів розвивається настільки стрімко, що сучасні діти з успіхом освоюють, здавалося б, доросле заняття. Тому ходити по магазинах вони вміють набагато професійніше, ніж це робили у свій час їх батьки чи бабусі з дідусями. Тепер дорослі в шопінгу, швидше, складають компанію своїм малюкам, які часто точно знають, що модно, а що ні, або яка їм потрібна іграшка. Та й популярні у дітвори заняття кардинально відрізняються від тих пупсів, якими грали їхні батьки.

Читати далі

Колекція літо 2018

11.05 2018

Etam поспішає повідомити своїх клієнтів про прихід літньої колекції.

Читати далі

3 кроки до впевненого шопінгу в ТРК City Mall

10.05 2018

Торговельно-розважальний комплекс City Mall рекомендує впевнений шопінг. Це означає, що вибираючи сукню, косметику, дитячу іграшку або взуття – обов'язково ставити питання продавцям-консультантам. І на це є 3 причини

Читати далі

7 років соціального простору ТРК City Mall

07.05 2018

У цьому році на семиріччя в ТРК City Mall зробили ставку на драйв і молодіжне настрій – ритми в DJ стилі, креативний street art і змагання на скейтборді. В результаті вийшло свято для всієї родини, де кожен брав участь в улюблених активностях.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!