Новини

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду Алло

21.08 2020

Команда АЛЛО – це фахівці, які роблять смарт зрозумілим для широкої аудиторії. Вони розкривають можливості цифрових еко-систем, допомагають клієнту обрати потрібну річ та розвивають національний ринок персональної електроніки.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду Isei Beauty Market

21.08 2020

Команда Isei Beauty Market – це гіди для запоріжанок в світ натуральної корейської косметики. Вони розкажуть, як правильно накласти тканинну маску, які засоби догляду підійдуть для того чи іншого типу шкіри та чого можна навчитись у кореянок.

Читати далі

Перша SOVA у Запоріжжі осіла в ТРК City Mall

19.08 2020

Перший магазин ювелірних прикрас відомого українського бренду SOVA відкрився у ТРК City Mall.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду Vodafone

18.08 2020

Команда Vodafone – це чуйні консультанти, які допомагають клієнтам налаштовувати передачу даних за технологіями 3G й 4G, мобільне телебачення та інші важливі функції. До того ж, вони завжди підкажуть, як діяти, якщо виникла проблема зі зв’язком.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду MasterZOO

18.08 2020

Команда MasterZOO – досвідчені спеціалісти, які знають все про догляд за домашніми улюбленцями. Залюбки розкажуть про те, чим варто годувати кішок, чому декоративні щурі зовсім не страшні та які вітаміни корисні для собак.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду «Техно Їжак»

18.08 2020

Команда «Техно Їжак» – фахівці, які не просто продають гаджети та розбираються у тенденціях розвитку технологій. Вони виконують місію – поліпшують повсякденне життя кожного клієнта. І головне – роблять це з усмішкою та любов’ю.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду ТМ «Бриз»

14.08 2020

Команда ТМ «Бриз» – це професіонали, які відповідально підходять до виробництва і продажу фільтрів для очищення води. Щоразу вони прагнуть досягати все кращих результати, тому постійно випробовують нові матеріали та вивчають технологічні процеси.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду Beauty-Prof

14.08 2020

Команда Beauty-Prof – це консультанти-професіонали, що допомагають підбирати найкращі засоби догляду для жінок, які люблять проводити б’юті-процедури вдома. Вони дбають про те, щоб клієнтки не розгубились серед різнобарв’я брендів та отримали задоволення від покупок.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду COMFY

14.08 2020

Команда COMFY – це фахівці, які дбають про те, аби в кожній родині користувались найкращими гаджетами та побутовою технікою. А ще вони люблять експериментувати, ризикувати та знаходити нові креативні рішення.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!