Новини

З Днем Незалежності!

24.08 2020

Залишаймось вільними у своїх помислах, викликах та мріях! Команда ТРК City Mall

Читати далі

Еко-сумка замість пакету

23.08 2020

ТРК City Mall підтримує акцію «Зелене місто Z»: День без поліетилену», яку організовує громадська організація «Справжні дії» 8 серпня. Магазини, які беруть участь в цій ініцітиві, мінімізують або на день відмовляються зовсім від пластикової тари, замінивши її на виготовлену з екологічно чистих матеріалів.

Читати далі

Мамо, це до школи: який ноутбук варто придбати для школяра

21.08 2020

Кожних батьків рано чи пізно настигає момент, коли робочий комп’ютер стає сімейним. То дитині реферат потрібно підготувати, то презентацію, або ж взагалі виявляється, що школа перейшла на онлайн-навчання. У такому разі краще все-таки купити дитині персональний ноутбук, аби вона спокійно могла робити свої справи.

Читати далі

Мамо, це до школи: як обрати електронну книжку для школяра

21.08 2020

Середньостатистичному школяреві доводиться 5 днів на тиждень носити в рюкзаку 5-6 підручників, а ще пенал, ланчбокс, зошити і ще безліч потрібних дрібничок. Щоб зменшити навантаження на спину й плечі, варто придбати дитині електронну книжку, яка зможе замінити частину підручників. 

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду Алло

21.08 2020

Команда АЛЛО – це фахівці, які роблять смарт зрозумілим для широкої аудиторії. Вони розкривають можливості цифрових еко-систем, допомагають клієнту обрати потрібну річ та розвивають національний ринок персональної електроніки.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду Isei Beauty Market

21.08 2020

Команда Isei Beauty Market – це гіди для запоріжанок в світ натуральної корейської косметики. Вони розкажуть, як правильно накласти тканинну маску, які засоби догляду підійдуть для того чи іншого типу шкіри та чого можна навчитись у кореянок.

Читати далі

Перша SOVA у Запоріжжі осіла в ТРК City Mall

19.08 2020

Перший магазин ювелірних прикрас відомого українського бренду SOVA відкрився у ТРК City Mall.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду Vodafone

18.08 2020

Команда Vodafone – це чуйні консультанти, які допомагають клієнтам налаштовувати передачу даних за технологіями 3G й 4G, мобільне телебачення та інші важливі функції. До того ж, вони завжди підкажуть, як діяти, якщо виникла проблема зі зв’язком.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду MasterZOO

18.08 2020

Команда MasterZOO – досвідчені спеціалісти, які знають все про догляд за домашніми улюбленцями. Залюбки розкажуть про те, чим варто годувати кішок, чому декоративні щурі зовсім не страшні та які вітаміни корисні для собак.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!