Новини

Вардуї Батракова: Кубок України з футболу впродовж тижня був найпривабливішим артефактом у Запоріжжі

15.05 2019

Кубок України з футболу, привезений до Запоріжжя та продемонстрований для широкого загалу громадськості у ТРК City Mall, викликав ажіотаж та бажання доторкнутися. Адже, на думку соціологів, визначні артефакти в культурі чи спорті є не лише символом визначних досягнень. А й джерелом, що надає сили та мотивації.

Читати далі

Які плани на літо в ТРК City Mall

13.05 2019

Вже випогоджується, дні стають не лише довші, але й тепліші. Футболки, майки, шорти, літні сукні, босоніжки та сандалі – саме актуальне вбрання. Звичайно, в шафі можна найти улюблене із попередніх сезонів. Ну а дещо придбати із нових моделей 2019.

Читати далі

Доторкнутись до трофею Кубку України з футболу в ТРК City Mall

06.05 2019

Доторкнутись до справжніх трофеїв – у цьому є який особливий потяг та сенс. Адже вони акумулюють в собі енергію та дух перемоги.

Читати далі

KOLA на Дні народження City Mall

24.04 2019

Українську співачку KOLA вважають темпераментною і енергійною. І дівчина з цим згодна: «Я відчуваю в собі якусь внутрішню силу, яка підтримує мене в будь-яких ситуаціях. Так, в мені багато енергії, азарту і вогню, я люблю життя і радію навіть дрібницям, можливо це і є ті якості, які характеризують мене як темпераментну".

Читати далі

8 років City Mall з новими соціальними і діджитальними ефектами

24.04 2019

20 квітня ТРК City Mall відсвяткував восьмий День народження. Вже за традицією головного торговельно-розважального комплексу Запоріжжя для відвідувачів було приготовлено багато приємних сюрпризів: привітання та концерт від українських виконавців Sonya Key і KOLA, знижки і подарунки від магазинів і величезний святковий торт. Генеральний партнер – «Алло» і smart-призи для учасників акції. Концепція розважальної програми передбачала активності для всієї родини, для різних цільових і вікових груп, щоб кожному гостю було цікаво. Адже День народження City Mall вже завоював статус міського свята в Запоріжжі.

Читати далі

Представляємо вам нову колекцію, присвячену лише одній особі – МАТЕРІ!

24.04 2019

Головний елемент колекції – вузол, що назавжди поєднує серця дитини та матусі, зв’язує їх долі з силою поколінь.

Читати далі

Sonya Kay привітала ТРК City Mall з Днем народження

24.04 2019

20 квітня головний торгово-розважальний комплекс у Запоріжжі ТРК City Mall відсвяткував своє восьмиліття разом з жителями міста. На одній сцені з відомими українськими виконавцями - Sonya Kay і KOLA, свої номери представили вокалісти запорізької студії «Юність» - Владислав Похил, Сергій Пивоваров, Данило Мезень і Гліб Степанов.

Читати далі

Правила акції «З новим роком, City Mall» в ТРК «City Mall»

20.04 2019

1. Організатор та Виконавець Акції o Організатором Акції є ТОВ «Призма Альфа» (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.

Читати далі

Знижки та подарунки на Дні народження City Mall

19.04 2019

Вже завтра, 20 квітня, ТРК City Mall відсвяткує День народження з ритмом, драйвом, подарунками та знижками.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!