Новини

Фотопроєкт «CityMall, обличчя, люди»: про команду «Цитрус»

01.09 2020

Команда «Цитрус» – це спеціалісти, які підтримують інновації та прагнуть, щоб інші теж до них долучались. Оскільки магазин мережі в ТРК City Mall сфокусований на асортименті персонального електротранспорту, то продавці-консультанти залюбки допоможуть клієнтам обрати гіроборд, мінібайк, електровелосипед чи самокат.

Читати далі

Правила акції «З City Mall тобі повезе» в ТРК City Mall

31.08 2020

1. Організатор Акції  •    Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «Призма Альфа» (далі – «Організатор» та «Виконавець»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.  

Читати далі

Фотопроєкт «CityMall, обличчя, люди»: про команду «АШАН»

27.08 2020

Команда «АШАН» – ввічливі касири, менеджери й продавці, які завжди прийдуть на поміч. Чи то відшукати необхідний товар/відділ, чи вирішити певну ситуацію на касі, чи підказати, яка кофтинка вам найкраще пасує. Завдяки їм похід в гіпермаркет завжди приємний та комфортний.

Читати далі

Фотопроєкт «CityMall, обличчя, люди»: про команду Xiaomi

27.08 2020

Команда Xiaomi – фахівці, які прагнуть удосконалювати гаджет-культуру і просувають smart-користування. Вони тестують кожен пристрій перед тим, як викласти його на прилавок. Тож продавці-консультанти чудово орієнтуються в різномаїтті смартфонів, фітнес-браслетів та дронів і можуть допомогти з вибором техніки.

Читати далі

Зустрічай нову колекцію "Осінь-Зима 2020" у New Balance!

27.08 2020

Спортивний та повсякденний одяг, взуття та аксесуари!

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду охоронців ТРК

25.08 2020

Для наших охоронців безпека гостей торговельно-розважального комплексу – понад усе! Вони невпинно стежать за порядком і завжди готові прийти на поміч у разі форс-мажору. Уміють миттєво приймати рішення та демонструють емоційну стійкість. Дбають про те, щоб відвідувачі поважали один одного та почувались захищеними у ТРК City Mall. І, звісно, роблять все, що в їхніх силах.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про клінігову службу ТРК

25.08 2020

Наша клінінгова служба – це працелюбні люди, які ретельно й регулярно миють та дезінфікують приміщення у торговельно-розважальному комплексі. Завдяки їм підлога блищить, як новенька, а вітрини магазинів сяють чистотою. Вони завжди сумлінно виконують свою працю, аби відвідувачам було приємно перебувати у ТРК City Mall та хотілось сюди повертатись.

Читати далі

Фотопроєкт «City Mall, обличчя, люди»: про команду Cherry Berry

25.08 2020

Команда Cherry Berry – це ввічливі продавці, які залюбки допоможуть підібрати до кави солодощі з-поміж широкого асортименту. Вони знають, з чим краще смакує карамель, ірис, желейні цукерки, жувальний мармелад.

Читати далі

До школи – для своїх та не своїх дітей

25.08 2020

Канікули закінчуються, школа починається. І важливо вчасно придбати все необхідне. Тож зараз у ТРК City Mall можна побачити, як батьки купують своїм дітям пенали, рюкзаки, ручки, зошити… і все те, що допоможе дітям краще навчатися.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!