НОВИНИ
У ТРК City Mall відкрився вірменський брендовий IJevan
15.01 2018У ТРК City Mall відкрився моно-брендовий магазин IJevan. На площі 50 кв.м. представлено вина, коньяки і бакалія з Вірменії.
Винний асортимент IJevan складається з преміум, ординарних, фруктових і колекційних вин. Вірменські сомельє потурбувалися про те, щоб запропонувати своїм гостям різні види благородного виноградного напою - сухе біле і червоне, ігристе, напівсолодке, Кагор, мускат, вазашен, сапераві, назелі, спеціальне плодове з ожини, дерну, вишні і гранату.
Категорія "коньяки" - це окремі серії від 3 до 45 років витримки, що складаються з ординарних, марочних і в дубових бочках.
Лінійка бакалії IJevan презентує варення з волоських горіхів, черешні, абрикосів, ожини, вишні, дерну, пелюсток троянди, інжиру, шовковиці, айви, абрикосовий і інжирний джеми, різні соки, нектари і компоти, а також аджику, мариновані асорті, овочеві шашлики, лечо і іншу смакоту.
Затребуваність брендового магазину ексклюзивних продуктів на просторі торговельно-розважального комплексу доводить те, що гастроном викликає не лише позитивні емоції, але ще посилює стильний lifestyle.