НОВИНИ

Затишний ярмарок в City Mall

28.09 2018

29-30 вересня в ТРК City Mall буде проходити «Затишний ярмарок» для всієї родини. Місія ярмарку - об'єднати гостей, адже разом всім тепліше.
«Вересень - це місяць нових емоцій. Ми все ще пам'ятаємо літо, але вже перші холоди натякають на зиму. Тому ми вирішили зібрати наших гостей разом з сім'ями і друзями і провести час в гармонії і позитиві. На ярмарку у нас заплановано безліч розважальних і освітніх активностей, гастрономічні сюрпризи і знайомства з оригінальними майстрами народного мистецтва. Особливу увагу ми приділили декорації ярмарки. Більшість деталей ми вигадали і створювали самі. Тому що затишок - це теплота і естетика », - розповідає Вардуї Батракова, директор ТРК City Mall.
«Шопінг три в одному - це коли поруч близькі люди, коли всім затишно, і вони приємно проводять дозвілля, і в той же час можна придбати потрібні їм  речі, що сподобались, побалувати всіх чимось смачним і незвичайним. Такі моменти запам'ятовуються надовго, формують впевненість і доброту у відносинах. Особисто я вихідні проводжу тільки з сім'єю, насолоджуючись тим, як моя донька виросла протягом робочого тижня, коли все доводиться робити швидко і динамічно», - ділиться своїм лайфхаком Олена Обухівська, PR менеджер ТРК City Mall.
Під час заходу «Затишний ярмарок» гості зможуть продегустувати сири, солодощі, шоколад, пряники, мед, спеції, взяти участь в майстер-класах і зробити свою авторську саморобку.
 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!