НОВИНИ

У ТРК City Mall пропонують цікаве відео для батьків про сучасних дітей

13.04 2021

Як бути класним батьком, що надає дитині впевненості, соціальні мережі та «групи смерті», як відволікти тінейджера від гаджета і що найважливіше у вихованні – таке спеціально відео створено компанією для просування на медійних майданчиках торгового центру. 

Головна ідея даного відеопроєкту під назвою Meet&Talk – забезпечити відвідувачів ТРК City Mall та підписників сторінок цікавим та корисним контентом. А сьогодні найактуальнішими питаннями для родин є сучасні лайфхаки виховання, порозуміння та пізнати своїх дітей.

Спікер даного випуску Meet&Talk – Владислав Головін, батько трьох дітей, засновник клубу Father’s Club, журналіст та заступник редактора українського журналу Forbes. «Діти будуть пригадувати не те, скільки ми зробили для них, поки були на роботі, а те, що ми зробили разом із ними», – зазначає Влад.

«Обговорення Meet&Talk присвячено темам, які турбують дітей. Переконані, що там можна почерпнути багато цікавих та корисних порад. Адже торговий простір – це соціальний простір, у якому батьки та дітьми дізнаються більше про уподобання один одного. Тому ми посилюємо цю ідею і в нашому соціальному проєкті, з користю для людей. Наприклад, не варто суворо забирати у дитини гаджет. Краще взяти її за руку і піти разом погуляти – в кафе, парк чи торговий центр. Головне – разом», – каже Олена Обухівська, директорка з комунікацій.

«Сучасним батькам вистачає викликів щодо виховання дітей, але бракує якісної інформації, яка б допомогла з ними впоратись та не впасти в паніку. А спробуй не розгубитись, коли в медіапросторі переважають новини з неоднозначними заголовками та оціночними судженнями. Я рада, що наша компанія запустила проєкт, який допоможе батькам знайти відповіді на питання, що найбільше їх турбують», – ділиться враженнями Вардуї Батракова, директорка ТРК City Mall. 

Тема виховання є глобальною у світі, адже із появою гаджетів, онлайн навчанням, активізацією недобросовісних груп у соціальних мережах виникають додаткові ризики для дітей, особливо тінейджерів, які є вразливими, прагнуть сепарації та шукають власний шлях для дорослого становлення. Тому Meet&Talk – саме про це. 

Його можна подивитися на ютуб-каналі ТРК City Mall: https://youtu.be/paOCOeMCUWQ
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!