НОВИНИ

ТРК City Mall офіційно визнано кращим у Запоріжжі

14.03 2019

ТРК City Mall черговий раз поспіль визнано кращим у Запоріжжі за версією VII Національної премії України в сфері роздрібної торгівлі Retail Awards «Вибір споживача-2018». 
Визнання «Вибір споживача» ТРК City Mall – це престижно та приємно. І логічно, адже споживачі знають переваги шопінгу та дозвілля в City Mall.
Вибір магазинів та брендів 
Понад 50 магазинів одягу, взуття, аксесуарів, дитячих товарів, техніки, електроніки та косметики від українських та міжнародних брендів представлені в ТРК City Mall. Комфортний шопіг для усієї родини – це перша перевага, яку цінують жителі Запоріжжя. 
Смачно та стильно 
Фудкорт у ТРК City Mall  - це збалансований мікс fast&healthy, національного та східного, кафи та до кави. 
Святкові заходи
Лише за рік в ТРК City Mall було проведено понад 50 заходів, зустрічей, уроків англійської, дитячих та освітніх майстер-класів і ярмарків.
Новини та fun
Для підпісщиків на сторінці ТРК City Mall у фейсбуці та Instagram – завжди багато корисної та цікавої інформації.  Адже важливо бути в курсі подій та знати про те, що відбувається у торгово-розваальному комплексі:  які знижки, заходи, акції та нові модні колекції. 
Фейсбук-магазин
Це нова можливість для покупців, які цінують свій час: зручно вибирати товари онлайн у мобільному телефоні, а до магазину приходити уже із готовим рішенням що купити. До речі, це популярний лайфхак для шопоголіків у всьому світі. 
Від імені ТРК City Mall висловлюємо вдячність жителям Запоріжжя за «Вибір споживача – 2018», дякуємо за кожен лайк, зворотній зв’язок, за шопінг та хороший настрій у торгово-розважальному комплексі. 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!