НОВИНИ

ТРК City Mall і фото користувачів в Instagram

23.11 2018

Знаєте, які фото найбільше збирають сердечок в Instagram на сторінці ТРК City Mall? - Саме особисті фотографії та selfie відвідувачів торговельно-розважального комплексу. Дивіться самі: користувач під ніком @i_mopss – 798 лайків. Тому що красиве, органічне і привабливе. І це чіпляє, коли просто гортаєш стрічку. 
Легкі, невимушені фото біля фасаду ТРК City Mall, які зробили дівчата @katia_kabanova, @dash.tabs, @rita.gordi, @vicky_igorevna, @vv.kusya, @radionova_u – зібрали найбільшу кількість охоплення - 2000 користувачів переглянули їхні зображення, що передають емоції і настрій. А, може, і самі підзарядилися. Адже позитив передається, тим більше через соціальні мережі. 
Дівчина під ніком @maargooz зафіксувала шопінг з покупками – і це теж зачепило передплатників. 206 лайків і 1300 охоплення. Вона дійсно популярна!  
У Запоріжжі користувачам Instagram на сторінці ТРК City Mall подобаються італійські, прикрашені глітером кросівки від Fellini, чорно-червоні капці від Crocs, модні джинси від Collin's. Тому що приємно дивитися на поєднання кольору, стилю і fashion-рішення.  А також тренд, який у всьому світі популяризувався - флетлей, знайшов своє місце в серцях фоловерів аккаунта @trk_CityMall в Instagram.  
Переглядаючи стрічку Instagram, багато хто зберігає фото тих речей або послуг, які їм сподобалися. А при наступному візиті до торговельно-розважального комплексу шукають їх в реальності – як вони пасують для створення особистого образу і стилю. 
Бути в тренді – це фіксувати емоції і ділитися відчуттями. Якщо робити більше фото і позначати геолокацію – ТРК CITY MALL – і тоді ваше фото теж може виявитися на акаунті торговельно-розважального комплексу. А отже - отримати більше сердечок, коментарів і комплементів. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!