НОВИНИ

Smart-ідеї для подарунків в ТРК City Mall

09.01 2019

Навіщо дарувати подарунки, якщо новорічні свята вже скінчилися? Виявляється, існує десятки актуальних мотивів, щоб зробити своїм родичам, друзям і знайомим подарунок через «просто так», як у мультику, для покращення настрою.   
По-перше, для багатьох людей дарувати подарунки набагато приємніше, ніж їх отримувати. Адже тоді людина сама приймає рішення, сама є лідером своєї думки. 
По-друге, подарунок цінний не своєю вартістю, а увагою, респектом, компліментом, приводом до комунікації. Є одна реальна історія на цю тему. Чоловік рідко дарував своїй дружині подарунки, весь час рахував гроші, і все більше вказував – що їй робити і коли. В результаті вони розлучилися, з різних причин. Їхньому синові на той момент виповнилося 4 роки. І ось одного разу, гуляючи з дитиною торговельно-розважальним комплексом, чоловік побачив, як його екс-дружина приміряла сукню. Їй вона ідеально пасувала, але вона не придбала. Коли час «гуляти з татом» закінчився, дружина забрала дитину і вже попрямувала до виходу. І тут сталося щось неймовірне – цей чоловік, з репутацією «того, хто вміє рахувати гроші», наздогнав дружину і вручив їй пакет, в якому було складене ту саму сукню! Спостережливість, бажання зробити приємне, здивувати і ще раз вийти на контакт – ось про що розповів цей вчинок. 
Сьогодні дарувати подарунки стало набагато простіше, ніж, скажімо, 5 років тому. Наприклад, заходиш до торговельно-розважального комплексу, йдеш просто до магазину гаджетів і аксесуарів «Цитрус» і вибираєш – акустику, щоб кохана людина змогла накачати собі музику. А може для зручності - зовнішній акумулятор, або 3D-ручку, якщо для творчої особистості. 
В магазині «Цитрус» можна вибирати новинки від брендів – Samsung, Meizu, Mi, Huawei, Apple. Або за функціональним призначенням – флеш-пам'ять, масажний ролер, електроролики. Smart-ідей для подарунків – цілий магазин. Адже не просто так слоган рекламної кампанії - "всі Санти купують в Цитрусі". 


 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!