НОВИНИ

Про Запоріжжя - у пазлах та з хештегом

10.01 2019

У грудні 061 провів інтерактивний онлайн проект – «#puzzleCityMall: Чи добре ви знаєте Запоріжжя?". 
По його завершенню вже можна припустити кілька важливих висновків.
По-перше, мешканці нашого міста на дозвіллі люблять складати головоломки, в тому числі і пазли. Адже це цікаво і захопливо - тренувати і вправляти мозок логічними завданнями. 
По-друге, кількість користувачів соціальних мереж в Запоріжжі постійно збільшується. Це можна побачити і на прикладі зростання читачів сторінки сайту 061, на яку вже підписано 13 679 осіб, https://www.facebook.com/zaporozhye/ 
та в групі City Mall у фейсбуці - https://www.facebook.com/citymall.ua/, яка об'єднує понад 20 тис. читачів. Тому що спілкуватися в діджиталі стало легко, до того ж завжди є можливість брати участь у конкурсах, акціях, опитуваннях і отримувати за це призи. Так, завдяки соціальним мережам подарунки вигравати просто і приємно. Для цього необхідно висловити свою думку, відповісти на питання. 
По-третє, проект «#puzzleCityMall: Чи добре ви знаєте Запоріжжя?» показав, що багато мешканців – патріоти рідного міста, легко впізнають пам'ятки, серед яких – заповідник «Хортиця», «Дніпрогес», City Mall. 
Ну і головне резюме проекту - всі учасники "# puzzleCityMall " отримують від торговельно-розважального комплексу в Запоріжжі призи!
Ті, хто розмістив скрін зібраних пазлів, ми зібрали по хештегах - 
Olga Tischenko, Наталія Бокарева, Кулеба Олена, Ірина Воротнюк, Ярослава Ланкова, Алішка Селищева, Олена Щаслива, Irina Tkachenko, Валерія Веллоч, Наталія Поліщук, Сергій Мельник, Ekaterina Liashenko, Наталія Павленко, Олена Бузановська, Olena Budylka, Тетяна Щолокова, Ірина Коваленко, Альвіна Швець.

Щоб отримати приз, необхідно відвідати ТРК City Mall і звернутися до адміністрації: призи вже чекають на своїх господарів! 
І це дуже корисні, красиві подарунки, що дарують тепло!
На переможців акції чекають з понеділка до п'ятниці включно, з 10 до 17:00 до кінця січня. 

Підписуйтесь на сторінку https://www.facebook.com/citymall.ua/, дізнавайтеся про новини і беріть участь в проектах ТРК City Mall. Адже активна життєва позиція – це нові можливості і приємні сюрпризи! 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!