НОВИНИ

Новий рік вражень у City Mall

09.04 2019

20 квітня ТРК City Mall святкує День народження разом зі всіма жителями Запоріжжя. І готує спеціальні подарунки – музику, драйв, знижкопад, цікаві майстер-класи та найсмачніший торт на десерт.
Зірковий гість Sonya Kay, яка спеціально приїде зі своїм концертом на День народження ТРК City Mall. Її голос та лірика – заворожують, додаючи світлого настрою та натхнення. Програма на великій сцені головного торгово-розважального комплексу буде насичена ритмом та драйвом у різних стилях – DJ сети, гурт Kola та кращі місцеві виконавці. Унікальне захоплююче шоу на просторі City Mall зворушить гостей на нові емоції та почуття. 
У День народження ще й вигідний шопінг зі знижками та розіграшом подарунків від генерального партнера – магазину техніки, електроніки та гаджетів Алло. Не важко здогадатись, які достойні будуть призи для учасників акції.
ТРК City Mall виповнюється 8 років. Це найпопулярніший торгово-розважальний комплекс у Запоріжжі. За даними соціальних досліджень 70% жителів міста вважають за краще купувати саме в City Mall. Тому щороку ТРК отримує почесну відзнаку «Retail Awards. Вибір споживача».
Напередодні восьмилітття у спеціальних постах на сторінці City Mall у фейсбуці https://www.facebook.com/citymall.ua/ та на сайті http://citymall.ua/ru  будуть опубліковані історії про досягнення торгово-розважального комплексу. Приєднуйтесь! Читайте! Коментуйте! Та приходьте на яскраве емоційне свято! Обов’язково дочекайтеся десерту.

 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!