НОВИНИ

Наталія Романіченко: «Be WOW – це ще одна моя дитина, у яку я вкладаюсь по максимуму»

23.06 2021

За fashion-наповнення Дня народження ТРК City Mall відповідав продюсерський центр Be WOW: його юні підопічні разом зі своїми батьками продемонстрували образи, які відповідають літнім трендам. Такий показ для дітей не перший, адже засновниця та керівниця центру Наталія Романіченко постійно дбає про те, щоб дівчатка та хлопчики розкривали свої таланти. 

У цьому інтерв’ю Наталія розповідає про те, як виник Be WOW та чому вона вважає його своєю третьою «дитиною». 

Причина

Мій головний натхненник – син Влад, який завжди вірить у мене. Ще дошкільням він переміг у низці всеукраїнських конкурсів краси й таланту, і моїй радості не було меж. Однак згодом я зрозуміла, що більшість організаторів подібних конкурсів не зацікавлена у самореалізації  і продюсуванні дітей, єдиний їхній інтерес – гроші.  Тому, на знак протесту я заснувала продюсерський центр Be WOW. Так, заняття у нас платні, але діти тут розвиваються, а я намагаюсь постійно підкріплювати їхні знання практикою. 

Назву Be WOW обрана неспроста, адже вона свідчить про наше прагнення бути найкращими та створювати навколо WOW-ефект. 

Про центр 

На навчання до центру приймаються діти від 3,5 до 16 років. Учні поділені на групи за віком і у кожної з них своя програма. 

У батьків, які приводять дітей до центру, різні мотиви: комусь важливий загальний розвиток дитини, а хтось хоче, щоб вона знімалась у рекламі та кіно. Але результат буде лише тоді, якщо основною метою батьки визначать розкриття дитини як особистості. 

Викладачі Be WOW – це молоді фахівці, які навчають акторської майстерності, хореографії, основам дефіле, азам тележурналістики та фотопозуванню. Вони «горять» тим, що роблять, та працюють в команді, щоб учні розвивались всебічно. Важливо, щоб упродовж навчання діти не перетворились на шаблонних моделей, навпаки – ми прагнемо, щоб вони лишались емоційними та справжніми, навіть коли виконують комерційне завдання. 

Практика 

Щомісяця ми влаштовуємо фотопрактики – тематичні фотосесії, які дозволяють нашим підопічним постати в різних образах і відповідно розширити своє портфоліо. Фотостудії, садиба, Хортиця, залізничний вокзал, виноградник, ресторан – де тільки не доводилось знімати. Часто ідеї фотопрактики народжуються в моїй голові спонтанно, ще можуть виникнути під час обговорення з фотографом. Коли я прописую тематику зйомки в батьківському чаті Be WOW, інколи від батьків немає реакції – настільки їх може здивувати ідея фотопрактики. Тим не менш, вони ретельно готуються до зйомки, навіть коли не вловлюють задуму. Однак в результаті їх охоплює захват. Часто чую: «Наташа, ми й не навіть уявити не могли, що буде настільки круто!». Звісно, я ж щоразу переживаю, щоб було WOW. 

Наші підопічні беруть участь як моделі в майстер-класах місцевих фотографів, знімаються в рекламі, серіалах та кіно. Вони долучаються до fashion-показів, які проходять у ТРК City Mall, автосалонах, на ярмарках дизайнерського одягу і конкурсах. 

Зміни і любов 

За час навчання у центрі діти стають впевненішими в собі, оскільки отримують задоволення від того, що роблять. До того ж у нашому колективі панує дружня атмосфера: ми зосереджуємось на взаємодопомозі, а не на конкуренції. Коли діти стикаються з невдачами, ми робимо те, що прийнято в кожній сім’ї, – підтримуємо їх. 

Кожен проєкт Be WOW – це маленьке життя, яке ми проживаємо разом з дітьми, батьками, викладачами. Кожна робота – це новий досвід як для учнів, так і для мене. За час існування центру я навчилась багато чому, але найголовніший мій здобуток – любов до дітей. Я люблю їх, а вони відповідають мені взаємністю, і від цього отримую величезний заряд позитиву та бажання творити щось нове, несхоже на те, що роблять інші. Я зрозуміла, наскільки важливо налагодити контакт з дитиною під час першої зустрічі. На щастя, мені це вдається.

Be WOW – це ще одна моя дитина, у яку я вкладаюсь по максимуму: люблю, турбуюсь, дарую ніжність. Якось у мене запитали: «Наталю, а яке у вас є хобі?». Так от, моє хобі – це моя робота.