НОВИНИ

Директорка ТРК City Mall – серед кращих підприємців Запоріжжя

07.09 2021

З нагоди Дня підприємця, який припав цього року на 5 вересня, запорізька влада вручила подяки кращим представникам малого та середнього бізнесу у місті. До їхнього числа увійшла директорка ТРК City Mall Вардуї Батракова.

За словами міського голови Володимира Буряка, влада відзначила тих підприємців, які є лідерами у своїй сфері та авторитетами для колег. Також важливе значення має їхня доброчинна діяльність, участь у загальноміських заходах та внесок у розвиток підприємництва в Запоріжжі.

Під керівництвом Вардуї ТРК City Mall постійно долучається до акцій благодійних організацій та організовує власні проєкти. Серед останніх – раудфандингова ініціатива «Разом добріше», під час якої запоріжці могли принести до ТРК речі, які вже не носять. 

«Я вдячна за відзнаку, але вважаю, що це заслуга всієї команди торгового центру. Ми разом прагнемо формувати соціальний простір, в якому буде затишно проводити дозвілля, реалізовувати соціальні ініціативи. Простір, куди кожен запоріжець зможе прийти та запропонувати ідею культурного чи громадського проєкту», – зазначає Вардуї Батракова. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!