НОВИНИ

Безпечний шопінг в Запоріжжі: як це організовано в ТРК City Mall

16.06 2020

Настало довгоочікуване літо, а з ним і зміни в карантинному режимі. Уряд послаблює заходи карантину, але робить це поступово. Можливість переходу до кожного наступного етапу залежить від кожного. Адже поліпшення епідеміологічної ситуації можливе тільки при дотриманні соціальної дистанції, вимог дезінфекції та використання засобів особистого захисту.

Постановою Кабінету Міністрів України було дозволено відновлення роботи торговельних центрів з 12 травня. Рішенням регіональної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 12 травня в Запоріжжі дозволили відкрити торговельно-розважальні центри. Таким чином найкраще місце для шопінгу та відпочинку з родиною - ТРК City Mall - вже 12 травня прийняв відвідувачів після карантину.

Щоб після відновлення роботи ТРК і відвідувачі, і співробітники могли відчувати себе комфортно та безпечно, адміністрація подбала про якісне проведення протиепідемічних заходів. Крім того, заздалегідь був продуманий комплекс щоденних заходів, які реалізуються як персоналом ТРК, так і магазинами.

Відразу на вході в City Mall розміщено інформаційні плакати про карантинні заходи та особливості відвідування комплексу в даний період. Проходження температурного скринінгу, наявність маски - обов'язкові умови входу на територію для всіх, хто надає послуги в ТРК. Тому в умовах карантину весь персонал City Mall та орендарі приходять на роботу виключно через службовий вхід, де і здійснюється температурний скринінг.

Перевірити температуру можуть за бажанням відвідувачі, а також мають можливість скористатися засобами дезінфекції. Не варто змінювати свої плани і тим, хто з будь-якої причини не взяв з собою маску або рукавички – співробітники і охорона підкажуть, де їх можна придбати.

"Безпечний шопінг забезпечується і систематичною, через кожні 2 години, обробкою всіх контактних поверхонь. У ТРК здійснюється постійна перевірка та прибирання санітарних приміщень, поповнення засобів гігієни та засобів дезінфекції у дозаторах. Дезінфекція службових і гостьових вбиралень проводиться кожні 45 хвилин", - розповідає Вардуї Батракова, директор ТРК City Mall.

Пізніше в ТРК почав працювати фудкорт, правда також з обмеженнями: частина столиків не використовується, між місцями для гостей створена дистанція. А за наявності бажання, є можливість присісти на літньому майданчику McDonalds, де також дотримані всі протиепідемічні заходи.


Додамо, що тематичні плакати і постери, які знаходяться в найбільш доцільних і зручних для візуального сприйняття локаціях і місцях, перш за все, корисні як нагадування.

Таким чином, плани відвідувачів, пов'язані з шопінгом, в ТРК City Mall підкріплені надійністю, безпекою і відповідальністю.

З приємних сюрпризів: в магазинах діють знижки і вже представлені нові літні колекції. Зручно вибирати і приміряти, що, після карантину, стало затребуваною і актуальною опцією, адже відвідувачі скучили за шопінгом всією родиною. Багато хто відзначає, що покупки, здійснені в торговельному центрі, це усвідомлений, впевнений і правильний вибір. "Велкам шопінгувати" - Так запрошує ТРК City Mall гостей на анонсуючих плакатах у Фейсбуці, Інстаграмі та на своєму сайті.

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!