Новини

Колекція літо 2018

11.05 2018

Etam поспішає повідомити своїх клієнтів про прихід літньої колекції.

Читати далі

3 кроки до впевненого шопінгу в ТРК City Mall

10.05 2018

Торговельно-розважальний комплекс City Mall рекомендує впевнений шопінг. Це означає, що вибираючи сукню, косметику, дитячу іграшку або взуття – обов'язково ставити питання продавцям-консультантам. І на це є 3 причини

Читати далі

7 років соціального простору ТРК City Mall

07.05 2018

У цьому році на семиріччя в ТРК City Mall зробили ставку на драйв і молодіжне настрій – ритми в DJ стилі, креативний street art і змагання на скейтборді. В результаті вийшло свято для всієї родини, де кожен брав участь в улюблених активностях.

Читати далі

Antonio Biaggi - сучасний бренд взуття та аксесуарів

07.05 2018

Останні тенденції високої моди в унікальній інтерпретації, бездоганний дизайн і особлива увага до деталей - саме це є візитною карткою кожної колекції.

Читати далі

Fellini, Walker, New Balance в ТРК City Mall: Від того, що вдягнуто на ноги, багато в чому залежить успіх

04.05 2018

Взуття давно стало частиною життя людини. Кришталеві туфельки Попелюшки, чудові черевики Маленького Мука, "черевички, які носить сама імператриця", срібні туфельки Дороті, чоботи-скороходи - класична "взуттєва лінія в казках різних народів світу переконує багато поколінь людей - від того, що вдягнуто на ноги, багато в чому залежить успіх.

Читати далі

Класика, експеримент, шик і морські ноти Балтики - стати неповторною і стильною з Monton

03.05 2018

Незалежна, смілива і стильна жінка, що йде в ногу з часом або навіть випереджає його, ніколи не пройде повз магазину Monton в ТРК City Mall. Творці колекцій бренду подбали про те, щоб, подив і цікавість від випадково побаченого у вітрині переросли в енергію експерименту і творчості, процеси самовираження і самовдосконалення, результатом яких неодмінно стане особистий комфорт і унікальний стильний образ, що залучає погляди і викликає захоплення оточення.

Читати далі

Відбір учасників на DJ-батл

28.04 2018

28 квітня на честь дня народження ТРК "CITY MALL" відбудеться DJ-battle.

Читати далі

Офіційні правила акції до дня народження ТРК CITY MALL

28.04 2018

1.    Замовник та Виконавець Акції  a.    Замовником Акції є ТОВ «Призма Альфа» (далі – «Замовник»). Місцезнаходження Замовника і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх. o    Виконавцем Акції є ПрАТ «Агентство «Інфокон» (далі – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: 01001, м. Київ вул. Хрещатик, 46.  

Читати далі

Party Park в ТРК City Mall

28.04 2018

28 квітня ТРК City Mall відсвяткує День народження в стилі Party Park. На гостей торговельно-розважального комплексу чекають приємні сюрпризи, подарунки і розваги

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!