Новини

Класика, експеримент, шик і морські ноти Балтики - стати неповторною і стильною з Monton

03.05 2018

Незалежна, смілива і стильна жінка, що йде в ногу з часом або навіть випереджає його, ніколи не пройде повз магазину Monton в ТРК City Mall. Творці колекцій бренду подбали про те, щоб, подив і цікавість від випадково побаченого у вітрині переросли в енергію експерименту і творчості, процеси самовираження і самовдосконалення, результатом яких неодмінно стане особистий комфорт і унікальний стильний образ, що залучає погляди і викликає захоплення оточення.

Читати далі

Відбір учасників на DJ-батл

28.04 2018

28 квітня на честь дня народження ТРК "CITY MALL" відбудеться DJ-battle.

Читати далі

Офіційні правила акції до дня народження ТРК CITY MALL

28.04 2018

1.    Замовник та Виконавець Акції  a.    Замовником Акції є ТОВ «Призма Альфа» (далі – «Замовник»). Місцезнаходження Замовника і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх. o    Виконавцем Акції є ПрАТ «Агентство «Інфокон» (далі – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: 01001, м. Київ вул. Хрещатик, 46.  

Читати далі

Party Park в ТРК City Mall

28.04 2018

28 квітня ТРК City Mall відсвяткує День народження в стилі Party Park. На гостей торговельно-розважального комплексу чекають приємні сюрпризи, подарунки і розваги

Читати далі

Безмежно раді оголосити 8 фіналістів DJ-battle!

27.04 2018

DJ SPASSKIY DJ JANE-G DJ MARTELI DJ YUBEAT DJ CALIPSO DJ CRAZYMAN DJ DINETTO DJ XANAX  

Читати далі

День народження ТРК City Mall: Party Park, cкейтборд змагання, розіграш - iPhone X

23.04 2018

28 квітня ТРК City Mall відсвяткує День народження в стилі Party Park. Гостей торгово-розважального комплексу очікують приємні сюрпризи, подарунки та розваги. Вперше на головному квітневому заході в місті об'єднуються спортивні змагання з музичними батлами і розіграшами призів. Гості обов'язково знайдуть заняття до стилю на одній з активних майданчиків в ТРК City Mall. Щоб суботнє дозвілля запам'яталося і надихнуло на нові життєві перемоги.

Читати далі

Зустріч блогерів і ЛГД Запоріжжя в ТРК City Mall

20.04 2018

Неформальні зустрічі з партнерами надихають. Не тільки тому, що це відмінний привід подякувати за пройдений разом проектний шлях або обговорити можливості. Це час, щоб пізнати одне одного ближче, поділитися своїми життєвими цінностями і пріоритетами. І генерувати нові ідеї, щоб продовжувати співпрацю з новими теплими і дружніми емоціями.

Читати далі

Скейтборд-змагання

20.04 2018

28 квітня на честь Дня народження ТРК "CITY MALL" відбудуться скейтборд-змагання

Читати далі

«Крафтове Запоріжжя» у ТРК City Mall

13.04 2018

14 квітня у ТРК City Mall відбудеться крафтовий ярмарок майстрів Запоріжжя, на якому будуть представлені авторські продукти харчування – сири, солодощі, пряники, шоколад, мед, кава, чай, пиво і вино.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!