Новини

Healthy lifestyle в ТРК City Mall

01.06 2018

2 червня в ЦПКВ «Дубовий Гай» відбудеться «Ярмарок спорту». Свої сили і вміння гостям покажуть кращі спортивні клуби і школи Запоріжжя. Адже багато чемпіонів та призерів міжнародних олімпіад та змагань родом саме з нашого міста.

Читати далі

Fashion-маршрут в ТРК City Mall: LC Waikiki - Befree - VOVK - a.Tan

22.05 2018

Багато хто сьогодні, з одного боку, прагне до зручності і комфорту, а з іншого - хоче бути модним і стильним. Навіть мимохідь, поспішаючи, але одягти, взути, взяти в руки приємну і зручну річ - знайоме багатьом почуття. Краса і комфорт все частіше визначають не тільки стиль одягу, але й стиль життя і навіть плин думок. Саме тому наше бажання пошопінгувати у красивих fashion-магазинах або просто необхідність обновити гардероб багатьох жителів Запоріжжя приводить до ТРК City Mall, де представлено багато модних брендів, величезний асортимент товару, є з ким порадитися або отримати консультацію, а здійснювати покупки зручно і вигідно.

Читати далі

ТРК City Mall - за екологічний lifestyle

21.05 2018

Екологічність – це тренд, який з кожним роком привертає все більше уваги. Екологічність – це відповідальне ставлення до всіх граней і життєвих викликів, у тому числі в споживанні і викиданні непотрібних речей.

Читати далі

«Будинок іграшок», LC Waikiki, «Вулкан»: Чілдрен шопінг і модні дитячі бренди в ТРК City Mall

11.05 2018

Хто сказав, що шопінг – заняття для дорослих? Дитяча мода і ринок дитячих товарів розвивається настільки стрімко, що сучасні діти з успіхом освоюють, здавалося б, доросле заняття. Тому ходити по магазинах вони вміють набагато професійніше, ніж це робили у свій час їх батьки чи бабусі з дідусями. Тепер дорослі в шопінгу, швидше, складають компанію своїм малюкам, які часто точно знають, що модно, а що ні, або яка їм потрібна іграшка. Та й популярні у дітвори заняття кардинально відрізняються від тих пупсів, якими грали їхні батьки.

Читати далі

Колекція літо 2018

11.05 2018

Etam поспішає повідомити своїх клієнтів про прихід літньої колекції.

Читати далі

3 кроки до впевненого шопінгу в ТРК City Mall

10.05 2018

Торговельно-розважальний комплекс City Mall рекомендує впевнений шопінг. Це означає, що вибираючи сукню, косметику, дитячу іграшку або взуття – обов'язково ставити питання продавцям-консультантам. І на це є 3 причини

Читати далі

7 років соціального простору ТРК City Mall

07.05 2018

У цьому році на семиріччя в ТРК City Mall зробили ставку на драйв і молодіжне настрій – ритми в DJ стилі, креативний street art і змагання на скейтборді. В результаті вийшло свято для всієї родини, де кожен брав участь в улюблених активностях.

Читати далі

Antonio Biaggi - сучасний бренд взуття та аксесуарів

07.05 2018

Останні тенденції високої моди в унікальній інтерпретації, бездоганний дизайн і особлива увага до деталей - саме це є візитною карткою кожної колекції.

Читати далі

Fellini, Walker, New Balance в ТРК City Mall: Від того, що вдягнуто на ноги, багато в чому залежить успіх

04.05 2018

Взуття давно стало частиною життя людини. Кришталеві туфельки Попелюшки, чудові черевики Маленького Мука, "черевички, які носить сама імператриця", срібні туфельки Дороті, чоботи-скороходи - класична "взуттєва лінія в казках різних народів світу переконує багато поколінь людей - від того, що вдягнуто на ноги, багато в чому залежить успіх.

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!