НОВИНИ

Smart Parents в ТРК City Mall

13.09 2017

У ТРК City Mall стартував новий освітньо-розважальний проект для дітей і батьків Smart Parents.

"Наша мета в цьому проекті - об’єднати на єдиному просторі дітей, батьків і професіоналів, щоб презентувати - які можливості відкриваються перед молодим поколінням Z, якщо займатися і бути в курсі інновацій у сфері розвитку і освіти. Тому ми запрошуємо до нас в ТРК City Mall представників освітніх студій і центрів, що працюють в Запоріжжі, щоб батьки змогли протестувати і вибрати - яка техніка і технологія краще підійде дитині і розкриє її таланти", - зазнаічає Вардуї Батракова, директор ТРК City Mall.

На першій суботній зустрічі в ТРК City Mall гості детально ознайомилися з технікою ментальної арифметики, яка сприяє розвитку креативного і логічного мислення. "Дитина навчиться швидше сприймати, запам'ятовувати і обробляти інформацію, а позитивний бонус від занять - швидкий рахунок і швидке читання. Методика стимулює розвиток пам'яті, уяви, учить мислити творчо і нестандартно", - відмічають партнери проекту з дитячого освітнього центру SMARTUM.

Кожен батько мріє, щоб його дитина була розумною, щасливою, здоровою. І над кожним напрямом треба працювати. Тому запрошуємо на освітні зустрічі Smart Parents в ТРК City Mall, щоб разом розвиватися, тестувати методики та обирати найкраще для своєї дитини. Початок - о 14:00. Щосуботи вересня в ТРК City Mall.

Дізнавайся першим про розпродажі і новеньких! Підписуйся на розсилку!