НОВИНИ

Ярмарок для закоханих в ТРК City Mall

07.02 2018

10 і 11 лютого в ТРК City Mall відбудеться ярмарок виробів ручної роботи. Спеціально до дня закоханих на ярмарку можна придбати цікаві подарунки - веселі і теплі в'язані та валяні іграшки, ляльки в стилі Тильда, прикраси з каміння, шкіри і бісеру, картини і кошики, авторські і дизайнерський головні убори і шарфи, створені в одному екземплярі, а також ремені, пояси і гаманці зі шкіри. Окремо представлено лінію hand-made косметики - незвичайне мило, засоби для догляду за шкірою і креми. Для любителів солодощів на ярмарку продаватимуть різні пряники та фіто-чаї. 

Щоб порадувати закоханих і запропонувати їм захопливо провести час, професійні майстри проведуть тематичний майстер-клас зі створення картини. 

Вже перевірено, що непомітні дрібниці та емоційно-позитивні іграшки не просто порадують і піднесуть настрій, але можуть стати персональним амулетом, щоб зберегти почуття надовго. Такі "незамінні" речі продаються саме на ярмарку, у майстрів і творців. Тому що в своїх роботах вони уміють передавати щось особисте, тепле і гармонійне. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!