НОВИНИ

3 кроки до впевненого шопінгу в ТРК City Mall

10.05 2018

Торговельно-розважальний комплекс City Mall рекомендує впевнений шопінг. Це означає, що вибираючи сукню, косметику, дитячу іграшку або взуття – обов'язково ставити питання продавцям-консультантам. І на це є 3 причини:
1.    Ставте більше запитань. Здійснюючи покупки, завжди цікаво дізнатися більше – чи сертифіковано товар, з якого матеріалу виготовлено, його функціональність і актуальність. Особливо якщо необхідно придбати дитячу іграшку або новий гаджет. Адже в цьому випадку ключових параметрів набагато більше. Наприклад, вибираючи подарунок для десятирічної дівчинки, потрібно розуміти, чим дитина цікавиться, її психотип особистості і які новинки представлено на полиці.   Вивчивши пропозиції, тільки тоді вибирати між, наприклад, лялечкою LOL, настільною грою «Монополія» або Dixit. В таких випадках без допомоги продавця-консультанта не обійтися. У ТРК City Mall покупці можуть вільно ставити всі запитання, порівнювати ціни і пропозиції. І впевнено вибрати саме те, що найбільше підходить. В магазині гаджетів завжди можна протестувати новинки, дізнатися про нові опції і smart рішення. Адже кожен день ринок ІТ товарів поповнюється інноваційними розробками і моделями.
2.    Експериментуйте. Спілкуючись з продавцями-консультантами, ви не просто дізнаєтеся нову інформацію. Але і отримуєте можливість експериментувати, щоб створити свій новий образ. Приміряйте більше вбрань – в різних кольорах, стилях і моделях. Адже завжди хочеться отримувати відчуття і стимули в новому образі, якого ще не пробували. А новий образ – це нові можливості. 
3.    Отримуйте задоволення, коли дивитеся на себе в дзеркало, коли спілкуєтеся з продавцями і дізнаєтеся щось нове.  Щоб шопінг запам'ятався не просто історією однієї покупки, але і захопливими враженнями, які мотивують на нові досягнення. Адже впевнені покупки – це впевненість у своєму виборі і впевненість у собі. 

Ще одна особливість ТРК City Mall – продавці-консультанти дійсно люблять розповідати про свої бренди, в деталях обговорювати потреби покупців і рекомендувати найкраще за індивідуальним запитом. Перевірено в спеціальному медійному проекті «Про що розповідають продавці покупцям». Всі інтерв'ю можна прочитати на сайті та в соціальних мережах ТРК City Mall – як вибирати взуття, які бувають цінності бренду, чому віддають перевагу сучасні діти і як здивувати коханих – про одяг, аксесуари та прикраси. 
Більше інформації -  http://citymall.ua/ru і https://www.facebook.com/citymall.ua/  

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!