Новини

Разом тепліше: доведено ТРК City Mall

14.11 2017

11 листопада в ТРК City Mall гості відчули особливу атмосферу святкового настрою "Пряник Fest". На просторі свої кращі hand-made вироби, іграшки і смаколики представили майстри Запоріжжя. "Пряник Fest" - це місце зустрічі рідних, близьких, друзів. Хтось навіть прийшов на перше побачення. І всім разом було по-святковому тепліше.

Читати далі

Пряник Fest в ТРК City Mall

09.11 2017

На вулиці вже давно холодно, але це не привід сумувати і сидіти вдома на вихідних. Беріть друзів, одягайтеся тепліше і приходьте в ТРК City Mall за святковим настроєм на "Пряник Fest".

Читати далі

Нова Lavanda в ТРК City Mall

07.11 2017

Для зручності відвідувачів в ТРК City Mall почав роботу приймальний пункт брендової мережевої хімчистки Lavanda площею 25 кв.м. У спектр послуг входить прання, прасування, реставрація і тонування взуття і сумок, чищення шкіри і хутра, а також ручне чищення делікатних речей. Для постійних клієнтів діє бонусна програма зі знижкою 20%.

Читати далі

Black Friday в ТРК City Mall

06.11 2017

24 листопада в ТРК City Mall відбудеться Black Friday - день максимальних знижок і великих розпродажів в усіх магазинах торговельно-розважального комплексу.

Читати далі

3 дні до розіграшу сертифікатів в ТРК City Mall

24.10 2017

28 жовтня в 18:00 відбудеться розіграш трьох подарункових сертифікатів на обстеження організму в клініці європейського стандарту Oxford Medical. 

Читати далі

Smart Parents в ТРК City Mall: що треба знати розумним батькам

23.10 2017

Тоні Бюзен, автор бестселера із розвитку дітей "Розумні батьки - геніальна дитина" упевнений, що кожна дитина наділена природженою геніальністю, яку необхідно розкрити. Саме розумні батьки повинні стимулювати розвиток інтелекту і здібностей своїх дітей.

Читати далі

У ТРК City Mall - нова акція для тих, хто піклується про своє здоров'я

04.10 2017

Осінь у багатьох асоціюється з яскравим жовтим листям, зливами і періодом, коли організм більше схильний до простудних захворювань. Експерти рекомендують відповідальніше підійти до вибору одягу по погоді, більше вживати вітамінів і зайнятися собою - пройти обстеження і дотримуватися активного способу життя.

Читати далі

ТРК City Mall - партнер проекту зі створення реального бізнесу з реальними інвестиціями

04.10 2017

В сучасному світі позиція відомих і соціально-орієнтованих брендів - підтримувати громадські і бізнес-ініціативи, що націлені на розвиток різних стартапів. Адже завдяки приватному підприємництву рівень прибутків існуючих і потенційних клієнтів росте. А це означає, що усім учасникам ринку легше працювати і розвиватися, а також впроваджувати партнерські проекти.

Читати далі

Oxford Medical дарує сертифікати на свої послуги

02.10 2017

Давно мріяли дізнатися більше про своє здоров'я або просто пройти перевірку у кваліфікованих лікарів? Поспішаємо повідомити, що в жовтні у Вас буде можливість виграти 3 сертифікати на послуги медичного центру Oxford Medical для всієї родини!

Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі і новеньких! Підписуйся на розсилку!